Zaproszenie na uroczyste rozdanie dyplomów

Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego
ma zaszczyt zaprosić na

UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW
UKOŃCZENIA STUDIÓW II STOPNIA

Absolwentom kierunków: Chemia oraz Ochrona Środowiska
z roku akademickiego 2018/2019

Uroczystość odbędzie się w dniu 26 listopada 2019 r. (wtorek) o godz. 12:30
w Auli Collegium Novum przy ul. Gołębia 24 w Krakowie

Prosimy o potwierdzenia przybycia drogą mailową prowadzącym w/w kierunki do dnia 20 listopada 2019

Uwaga licencjaci i magistranci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2019 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.