Kursy prowadzone przez prof. Minoru Mizuhata

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w kursach prowadzonych przez prof. Minoru Mizuhata z Kobe University w Japonii

"Structure and properties of electrolyte solution" (30 godz., 3 pk. ECTS)

• Poniedziałek; 12:30-14:00 (A1-19)
  • Środa; 13:15-14:45 (A1-05)
  • Czwartek; 13:00-14:30 (A1-13)

oraz

"Ceramics prepared by low temperature synthesis-soft solution process" (30 godz., 3 pk. ECTS)

• Poniedziałek; 15:00-16:30 (A0-01a)
  • Wtorek; 16:30-18:00 (A1-1
  • Środa; 15:30-17:00 (A1-05)

Kursy odbywać się będą w terminie od 4 do 30 października 2019 r..

Kursy prowadzone będą w języku angielskim. Szczegóły dostępne w systemie USOS. Wszelkie pytania proszę kierować drogą mailową (kuncewic@chemia.uj.edu.pl).

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy przesłać na adres:

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.

Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty  również należy przesłać.

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.