Konkurs na stanowisko - student stypendysta

Tytuł projektu: „“In quest of a more efficient quantum solar energy exploitation in energy downhill and uphill photocatalytic processes”” (projekt finansowany przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach programu TEAM)

Oferta stypendialna

Nazwa stanowiska: student stypendysta
Liczba ofert pracy: 2
Kierownik projektu: prof. dr hab Wojciech Macyk
Warunki zatrudnienia: stypendium, 1500 PLN/mies, okres: jeden rok akademicki

Wymagania:

• status studenta studiów I lub II stopnia na kierunku chemia bądź kierunków pokrewnych
  • podstawowa wiedza z zakresu chemii nieorganicznej oraz inżynierii materiałowej;
  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej; - dobra znajomość języka angielskiego.
  • duże zaangażowanie i motywacji do pracy

Termin składania dokumentów: 20 września 2019
Adres przesyłania zgłoszeń: macyk@chemia.uj.edu.pl

Szczegółowe informacje (ang.)

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy przesłać na adres:

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.

Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty  również należy przesłać.

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.