Spotkanie z firmą Selvita

Wykład pt. How do we approach to drug discovery. Selvita's case study.

Selvita S.A. - jest polską firmą biotechnologiczną działającą w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych przede wszystkim w obszarze onkologicznym. Zajmuje się również świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. Poprzez spółkę zależną – Ardigen – tworzy zaawansowane rozwiązania bioinformatyczne.

Zapraszamy na wykład pt.: How do we approach to drug discovery. Selvita's case study., który wygłosi dr Michał Gałęzowski.

W czasie spotkania zaprezentowane zostaną również możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej w firmie Selvita S.A.

Termin: 07.06.2018 r. (czwartek), godz. 11:30.

Miejsce: Wydział Chemii UJ, ul. Gronostajowa 2, sala A1-02

Uwaga licencjaci i magistranci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2019 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.