Sonata Bis ST

Ogłoszenie wyników naboru na stanowisko doktorant stypendysta i student stypendysta w projekcie NCN nr 2016/22/E/ST5/00055 "Nanomagnesy kwantowe oparte na kompleksach metali o nietypowej geometrii i z użyciem nowych, nietypowych ligandów"

W ramach konkursu na stanowiska doktorant stypendysta (jedno stanowisko) i student stypendysta (dwa stanowiska) w projekcie NCN Sonata Bis ST "Nanomagnesy kwantowe oparte na kompleksach metali o nietypowej geometrii i z użyciem nowych, nietypowych ligandów" nr 2016/22/E/ST5/00055 kierowanym przez dra Dawida Pinkowicza zgłosiło się trzech kandydatów, doktorant stypendysta - mgr Mirosław Arczyński, studenci stypendyści - Michał Magott i Gabriela Handzlik.

W projekcie zaangażowani zostali i otrzymają stypendia:

1. mgr Mirosław Arczyński (doktorant stypendysta)

2. Michał Magott (student stypendysta)

3. Gabriela Handzlik (studentka stypendystka)

Uwaga licencjaci i magistranci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2019 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.