Fundusz Stypendialny im. Stanisława Estreichera

ogłasza konkurs o
STYPENDIA NAUKOWE Z FUNDUSZU STYPENDIALNEGO IM. STANISŁAWA ESTREICHERA
na rok akademicki 2016/2017

O stypendia za wyniki w nauce z Funduszu Stypendialnego im. Stanisława Estreichera mogą ubiegać się studenci studiów stacjonarnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy ukończyli co najmniej pierwszy rok studiów pierwszego lub drugiego stopnia albo jednolitych studiów magisterskich, posiadają osiągnięcia naukowe i osiągają bardzo dobre wyniki w nauce (średnia ważona ocen od 4,5 za rok akademicki 2015/2016), i którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Komplet dokumentów kandydata powinien zawierać:

• formularz zgłoszeniowy wg wzoru określonego w załączniku nr 1 do Regulaminu Funduszu;
  • zaświadczenie o średniej ważonej ocen za rok akademicki 2015/2016 wystawione przez sekretariat właściwej jednostki;
  • dokumenty potwierdzające sytuację materialną studenta, określone w obowiązujących w danym roku przepisach przy ubieganiu się o stypendium socjalne.

Stypendia przyznawane są na okres 10 miesięcy.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Nauczania UJ,
ul. Gołębia 24,
pok. 17,
31-007 Kraków,
z adnotacją: „Fundusz Stypendialny im. Stanisława Estreichera”,
w nieprzekraczalnym terminie do 7 października 2016 roku.

Więcej informacji:
www.dn.uj.edu.pl/fundusze/estreicher