Doktoranci

Uwaga ! Doktoranci I roku studiów

Tematyka/tematy prac doktorskich, zaproponowane przez pracowników Wydziału Chemii UJ na rok akademicki 2022/2023

Subjects of doctoral dissertations for the academic year 2022/2023

Tematy (lista - 23/05/2022)

1 grudnia 2022 - Seminarium Wydziałowe

Wykładowca: Dr. Dimitrios A. Pantazis (Max-Planck-Institut für Kohlenforschung, Mülheim an der Ruhr, Germany)
Tytuł wykładu: “Understanding Nature’s Water Oxidation Catalyst via Theory-Driven Structure-Spectroscopy Correlations"
Język: angielski, slajdy będą wyświetlane w języku angielskim
Termin: czwartek 01.12.2022, godz. 10:00
Lokalizacja: Wydział Chemii UJ, sala A1-02

Do głównych zainteresowań naukowych dra Pantazis i jego grupy badawczej należy zastosowanie metod kwantowo-chemicznych w opisie właściwości spektroskopowych układów bionieorganicznych, jak również procesów fotosyntezy oraz biologicznych procesów utleniania wody.

Biogram