Doktoranci

Uwaga ! Doktoranci I roku studiów

Tematyka/tematy prac doktorskich, zaproponowane przez pracowników Wydziału Chemii UJ na rok akademicki 2022/2023

Subjects of doctoral dissertations for the academic year 2022/2023

Tematy (lista - 23/05/2022)

Oferta stypendialna projekt SONATA BIS 4

Wymagania:

WYMÓG PODSTAWOWY:

W myśl zasad konkursu, stypendium naukowe może być przyznane osobie, która w chwili rozpoczęcia realizacji zadań w projekcie jest doktorantem.

Oferta jest kierowana w pierwszym rzędzie do osób, które:

wraz z rozpoczęciem roku akademickiego 2018/19 będą doktorantami studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych na kierunku chemia (preferowane) lub kierunkach pokrewnych (nauki materiałowe, fizyka) oraz przedłożą zaświadczenie o pozytywnym wyniku egzaminu na studia doktoranckie na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego (kierunek chemia) lub zaświadczenie o wpisie do rejestru doktorantów na Uniwersytecie Jagiellońskim, i wyrażą wolę wykonywania pracy doktorskiej w Zespole Nieorganicznych Materiałów Molekularnych (ZNMM, Wydział Chemii UJ) pod kierunkiem kierownika niniejszego projektu, od dnia 1 października 2018 roku.

Kandydatury uczestników studiów doktoranckich na wydziałach chemicznych innych uczelni będą rozpatrywanie w drugiej kolejności.

Więcej sczególowych informacji w pliku pdf.

SONATA BIS 4