Profesor Grażyna Stochel wybrana do Rady Doskonałości Naukowej

Profesor dr hab. Grażyna Stochel z Wydziału Chemii UJ wybrana do Rady Doskonałości Naukowej
więcej o Profesor Grażyna Stochel wybrana do Rady Doskonałości Naukowej

Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów

Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów NCN OPUS, SONATA i PRELUDIUM
Narodowe Centrum Nauki ogłosiło listy rankingowe projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursów ogłoszonych przez NCN w 2018 r. Siedem spośród zwycięskich projektów realizowanych będzie na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej o Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów

Pracownicy Wydziału Chemii UJ wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

W dniu 14 maja 2019 r w Auditorium Maximum UJ, dwoje pracowników Wydziału Chemii UJ zostało szczególnie uhonorowanych zwyciężając w organizowanym przez studentów plebiscycie Laudacje Studenckie 2019.
więcej o Pracownicy Wydziału Chemii UJ wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

Kolejny grant dla Wydziału Chemii UJ na wspólne polsko-chińskie badania

Prodziekan Wydziału Chemii UJ prof. dr hab. Wojciech Macyk jest laureatem pierwszej edycji konkursu SHENG na polsko-chińskie badania podstawowe. Organizatorem konkursu jest Narodowe Centrum Nauki (NCN) i National Natural Science Foundation of China (NSFC). Projekt realizowany będzie we współpracy z prof. Jiaguo Yu z Wuhan University of Technology.
więcej o Kolejny grant dla Wydziału Chemii UJ na wspólne polsko-chińskie badania

Nagroda za wybitne osiągnięcia naukowe

Pani Profesor Maria Nowakowska z Wydziału Chemii UJ wśród najwybitniejszych przedstawicieli świata nauki 2018 r.
więcej o Nagroda za wybitne osiągnięcia naukowe