Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

International Conference on Advanced Vibrational Spectroscopy

International Conference on Advanced Vibrational Spectroscopy (ICAVS12) jest prestiżową, międzynarodową konferencją, wyczekiwaną przez społeczność spektroskopową. Odbywa się co dwa lata i każdorazowo bierze w niej udział pomiędzy 400 a 600 naukowców z około 40 krajów. Jest doskonałą okazją do prezentacji najnowszych osiągnięć naukowych, a także do dyskusji i wymiany wiedzy oraz nowatorskich pomysłów z zakresu spektroskopii oscylacyjnej. Zespół Obrazowania Ramanowskiego Wydziału Chemii UJ po raz drugi będzie gospodarzem tego szczególnego wydarzenia.

ICAVS12 będzie poświęcony innowacjom we wszystkich obszarach spektroskopii oscylacyjnej, technice służącej rozwiązywaniu problemów ochrony środowiska i zdrowia człowieka, projektowaniu nanomateriałów czy śledzeniu reakcji chemicznych na poziomie molekularnym. Zaplanowanych jest 40 sesji tematycznych w zakresie 10 obszarów badawczych, z udziałem 14 wykładowców plenarnych, 80 wykładów na zaproszenie oraz 140 komunikatów ustnych.

12. edycja ICAVS odbędzie się w dniach 27 sierpnia – 1 września 2023 r. w Krakowie, na Wydziale Chemii UJ.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://icavs.org/.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ICAVS12!

 

  • Przewodnicząca: Prof. Kamilla Małek
  • Przewodnicząca ds. programu: Prof. Janina Kneipp
  • Vice-przewodnicząca ds. programu: Prof. Małgorzata Barańska
  • Vice-przewodnicząca komitetu organizacyjnego: Dr Katarzyna Majzner

 

Konferencja ICAVS 12 została dofinansowana ze środków Wydziału Chemii w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.