Uroczyste wręczenie dyplomów

International Workshop on Functional Nanostructured Materials 2

Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie w dniach 11-12 października 2018 roku miejscem spotkania naukowców w ramach konferencji pt. „International Workshop on Functional Nanostructured Materials 2” (FuNaM-2).

Stypendia dla naukowców Wydziału Chemii

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę laureatów XII edycji konkursu na stypendia dla wybitnych młodych naukowców. Stypendia przyznawane są młodym naukowcom prowadzącym wysokiej jakości badania oraz cieszącym się imponującym dorobkiem naukowym. W ramach konkursu rozpatrzono 1129 wniosków, a stypendia przyznano 181 naukowcom. Laureaci będą otrzymywać je przez okres do 3 lat.

Pogrzeb dr Edwarda Sznelera

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIGO 2018/2019

NA WYDZIALE CHEMII UJ DLA STUDENTÓW I ROKU
Dla kierunków: chemia, chemia medyczna i ochrona środowiska