Nawigacja Nawigacja

Obrona pracy doktorskiej

Mgr inż. Justyny Polaczek
"NO versus HNO chemistry. Studies on the formation, stability and reactivity of nitrosylcobalamin and model complexes"

28 lutego 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego dr. Andrey Shishov z Department of Analytical Chemistry, Institute of Chemistry St. Petersburg State University,
wygłosi wykład zatytułowany:
"Different fields for scientific collaboration in chemistry offered by St. Petersburg State University"

Konkurs NCN Sonata Bis 8

Narodowe Centrum Nauki rozstrzygnęło konkurs Sonata Bis 8. Wśród laureatów są badacze z Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

20 lutego 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe, w trakcie, którego prof. Bunsho Ohtani z Hokkaido University w Sapporo, wygłosi wykład zatytułowany:
"Logic in Scientific Studies"

Publikujemy w Nature Sustainability!

W czasopiśmie Nature Sustainability ukazał się artykuł, którego współautorami są nasi pracownicy: dr hab. Kinga Góra-Marek i dr Karolina Tarach. Publikacja pt. "Recovering waste plastics using shape-selective nano-scale reactors as catalysts" opisuje wyniki badań dotyczących katalitycznego przetwarzania odpadów polietylenowych w paliwo.