Zostań AMBASADOREM GRUPY AZOTY

„Ambasador Marki Grupa Azoty” – to nowy program, który ma zainteresować środowiska akademickie budowaniem kariery zawodowej w Grupie Azoty. Pilotaż programu rusza w marcu br. i jest adresowany do studentów II i III roku.

SONATA 12

Zespół Kinetyki Reakcji Heterogenicznych poszukuje studenta do pracy w roli wykonawcy w projekcie SONATA 12 2016/23/D/ST5/00451

Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

Bezpłatne warsztaty, kursy i wizyty studyjne podnoszące kompetencje niezbędne na rynku pracy

Fizyczne, Chemiczne i Biofizyczne Podstawy Nowoczesnych Technologii i Inżynierii Materiałowej

Interdyscyplinarność dla medycyny innowacyjnej

Wydział Chemii UJ uruchamia nowy interdyscyplinarny kierunek studiów III stopnia Środowiskowe Studia Doktoranckie

Uwaga licencjaci i magistranci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2019 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.