Konkurs na stypendium naukowe dla studenta

Konkurs na stypendium naukowe dla studenta zaangażowanego w realizację projektu badawczego nr 2017/27/B/ST5/01004 pt. „Nowe kompozytowe materiały katodowe do zastosowania w ogniwach paliwowych”. Umowa nr UMO-2017/27/B/ST5/01004

Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

zaprasza studentów studiów stacjonarnych na ostatnim roku na bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy. Rejestracja na zajęcia odbywa się przez system USOSweb

OPUS - stypendium naukowe dla studenta

Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie „Właściwości termodynamiczne i struktura ciekłych stopów Ag-Li-Sb

Program Erasmus+ - rekrutacja na rok 2019/2020

Trwa rekrutacja na wyjazdy studentów na zagraniczne uczelnie na część studiów w ramach programu Erasmus+.

Wizyta w oddziale firmy WESSLING Polska sp. z o. o.

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z pracodawcą.

Uwaga licencjaci i magistranci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2019 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.