Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysty-studenta w projekcie NCN OPUS21 (UMO-2021/41/B/NZ7/00271)

24 luty 2022 - Seminarium Wydziałowe

Wykładowca: Dr hab. Jacek Stolaczyk, prof. UJ (Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Uniwersytet Jagielloński, ul. Stanisława Łojasiewicza 11 ,30-348 Kraków)
Tytuł wykładu: “Inorganic and organic semiconductor nanocrystals for photocatalytic water splitting"
Język wykładowy: j. polski, a w przypadku udziału obcokrajowców - j. angielski
Termin: czwartek 24.02.2021, godz. 10:00
Lokalizacja: Wydział Chemii UJ, sala A1-02

Konkurs na stanowisko student-stypendysta w projekcie badawczym - OPUS 18

Wpływ nieorganicznego mikrośrodowiska komórkowego na deregulację NO-zależnych procesów sygnalizacji komórkowej w schorzeniach wieku podeszłego. Od mechanizmów reakcji w układach modelowych do wskazania nowych celów terapeutycznych.”

Konkurs na stanowisko stypendysty (studenta) w projekcie SONATA 14

Przewodzące, binarne nanoszczotki jako molekularnie uporządkowane i samodomieszkujące się cienkie warstwy polimerowe.

Konkurs na stanowisko stypendysty (studenta) w projekcie OPUS 21

Nowe polikationy o działaniu antymykotycznym synteza, charakterystyka chemiczna, toksyczność i spektrum przeciwgrzybicze

Polskie Towarzystwo Chemiczne - wykład

dr hab. Marlena Gryl
"Benefits and pitfalls of multiple crystal forms – a quantum crystallography perspective "

Konkurs na stanowisko student-stypendysty w projekcie OPUS 13 (dwa stypendia)

Stypendyści będą wykonywali zadania badawcze przewidziane w ramach projektu "Synteza i charakterystyka nowych biomateriałów na bazie trójwymiarowych (3D) wielofunkcyjnych podłoży tytanowych."