Interdyscyplinarność dla medycyny innowacyjnej

Wydział Chemii UJ uruchamia nowy interdyscyplinarny kierunek studiów III stopnia Środowiskowe Studia Doktoranckie

Sonata Bis ST

Ogłoszenie wyników naboru na stanowisko doktorant stypendysta i student stypendysta w projekcie NCN nr 2016/22/E/ST5/00055 "Nanomagnesy kwantowe oparte na kompleksach metali o nietypowej geometrii i z użyciem nowych, nietypowych ligandów"

Horyzonty Nauki: Forum Prac Dyplomowych

Tegoroczna edycja współorganizowana jest przez dwa Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego: Wydział Chemii oraz Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24.05.2017 r. (wtorek-środa) na Wydziale Chemii UJ

Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów

Tydzień Jakości Kształcenia 2016

to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ.

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Tydzień przed egzaminem magisterskim należy przynieść lub przesłać na adres:

Oryginał/Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

LUB
  • wniosek o wydanie odpisów dokumentów poświadczających ukończenie studiów wyższych w tłumaczeniu na język angielski dla absolwentów, którzy rozpoczęli studia przed rokiem akademickim 2019/2020 ( Po przesłaniu wniosku zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.)
  • Oświadczenie o posiadaniu dostępu do urządzenia obsługującego wybraną technologię informatyczną wyposażonego w kamerę i mikrofon oraz dostępu do sieci Internet, zapewniających odpowiednią, jakość przekazu audio i wideo–w przypadku, gdy egzamin dyplomowy przeprowadzany jest zdalnie oświadczenie o posiadaniu dostępu do urządzenia
  • Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Oryginały/ Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

LUB
  • wniosek o wydanie odpisów dokumentów poświadczających ukończenie studiów wyższych dla absolwentów, którzy rozpoczęli studia od roku akademickiego 2019/2020 oraz którzy wznowili studia od roku akademickiego 2019/2020 (Po przesłaniu wniosku, jeśli dotyczy, zastanie naliczona opłata– nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać)
  • Oświadczenie o wypełnieniu wszystkich obowiązków wynikających z regulaminów wybranych form wsparcia realizowanych na UJ w ramach Projektu ZintegrUJ, – jeśli dotyczy oświadczenie o wypełnieniu obowiązków

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.