Uroczyste rozdanie dyplomów

Konkurs na stypendium naukowe dla doktoranta

Konkurs na stypendium naukowe dla doktoranta zaangażowanego w realizację projektu badawczego nr 2017/27/B/ST4/01155
„Wielowartościowe tlenki metali przejściowych jako katalizatory redoksowe - od badań podstawowych do projektowanych właściwości i reaktywności katalitycznej”.

Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ

Zaproszenie na uroczyste rozdanie dyplomów

Kursy prowadzone przez prof. Minoru Mizuhata

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w kursach prowadzonych przez prof. Minoru Mizuhata z Kobe University w Japonii

Uwaga licencjaci i magistranci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2019 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.