Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Galeria

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencja "X-ray and other techniques in investigations of the objects of cultural heritage"

Konferencja

W dniu 14 maja 2014 r., na Wydziale Chemii UJ, miała miejsce uroczysta sesja naukowa pt. „Kryształy w nauce sztuce i życiu codziennym". Była to sesja inaugurująca obrady międzynarodowej konferencji „X-ray and other techniques in investigations of the objects of cultural heritage", która już po raz piąty organizowana jest w Krakowie.

W dniu 14 maja 2014 r., na Wydziale Chemii UJ, miała miejsce uroczysta sesja naukowa pt. „Kryształy w nauce sztuce i życiu codziennym".  Była to sesja inaugurująca obrady międzynarodowej konferencji „X-ray and other techniques in investigations of the objects of cultural heritage", która już po raz piąty organizowana jest w Krakowie.  

Konferencję honorowym patronatem objął J.M. Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, a zorganizowano ją w Międzynarodowym Roku Krystalografii i w roku Jubileuszu 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego.  W trakcie sesji na Wydziale Chemii UJ rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciech Nowak wręczył profesorowi Henkowi Schenkowi z Uniwersytetu w Amsterdamie medal Plus Ratio Quam Vis w uznaniu jego zasług dla Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zobacz galerię zdjęć