Laureaci programu NAWA im Stanisława Ulama podejmą pracę na Wydziale Chemii UJ.

Dr. Mainak Das z Narodowego Instytutu Edukacji Naukowej i Badań, Bhubaneswar, Indie oraz Dr. Mohamed Abbas z Narodowego Centrum Badawczego w Kairze, wzmocnią w 2021 roku potencjał naukowy Wydziału Chemii UJ w ramach prestiżowego programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) im. Stanisława Ulama.
więcej o Laureaci programu NAWA im Stanisława Ulama podejmą pracę na Wydziale Chemii UJ.

Pracownicy Wydziału Chemii na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie

więcej o Pracownicy Wydziału Chemii na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie

Nagrody za osiągnięcia dydaktyczne

Nagrody Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego za osiągnięcia dydaktyczne dla pracowników Wydziału Chemii UJ
więcej o Nagrody za osiągnięcia dydaktyczne

Ze względu na sytuację epidemiczną uroczysta inauguracja roku akademickiego odbędzie się w dwóch turach:
więcej o INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021 NA WYDZIALE CHEMII UJ DLA STUDENTÓW I ROKU

Sukces Wydziału Chemii UJ w rankingu PERSPEKTYWY 2020!

W tegorocznej edycji Uniwersytet Jagielloński znalazł się na czele zestawienia najlepszych uczelni. Po raz kolejny studia na Wydziale Chemii UJ uzyskały znakomitą ocenę. Podobnie jak w roku ubiegłym, w Rankingu Kierunków Studiów, kierunek CHEMIA został sklasyfikowany na zaszczytnym pierwszym miejscu!
więcej o Sukces Wydziału Chemii UJ w rankingu PERSPEKTYWY 2020!