Zaproszenie na uroczyste rozdanie dyplomów

więcej o Zaproszenie na uroczyste rozdanie dyplomów

Sukces Wydziału Chemii UJ
w rankingu PERSPEKTYWY 2019 !

12 czerwca 2019 r. ogłoszono wyniki Jubileuszowego Rankingu Szkół Wyższych i Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2019. Po raz kolejny studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskały znakomite oceny. Podobnie jak w roku ubiegłym, w Rankingu Kierunków Studiów, kierunek CHEMIA i kierunek OCHRONA ŚRODOWISKA sklasyfikowano na zaszczytnych pierwszych miejscach !
ARL
więcej o Sukces Wydziału Chemii UJ
w rankingu PERSPEKTYWY 2019 !

Profesor Grażyna Stochel wybrana do Rady Doskonałości Naukowej

Profesor dr hab. Grażyna Stochel z Wydziału Chemii UJ wybrana do Rady Doskonałości Naukowej
więcej o Profesor Grażyna Stochel wybrana do Rady Doskonałości Naukowej

Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów

Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów NCN OPUS, SONATA i PRELUDIUM
Narodowe Centrum Nauki ogłosiło listy rankingowe projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursów ogłoszonych przez NCN w 2018 r. Siedem spośród zwycięskich projektów realizowanych będzie na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej o Badacze z Wydziału Chemii UJ wśród laureatów konkursów

Pracownicy Wydziału Chemii UJ wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich

W dniu 14 maja 2019 r w Auditorium Maximum UJ, dwoje pracowników Wydziału Chemii UJ zostało szczególnie uhonorowanych zwyciężając w organizowanym przez studentów plebiscycie Laudacje Studenckie 2019.
więcej o Pracownicy Wydziału Chemii UJ wyróżnieni w plebiscycie Laudacji Studenckich