Obrona pracy doktorskiej

mgr Aneta Wójcik
"Studies of the effects of persistent organie pollutants on model biomembranes of soil decomposers"

Obrona pracy doktorskiej

mgr Anna Grobelny
"Przewodzące nanoszczotki polimerowe o strukturze donorowo-akceptorowej"

Konkurs na stanowisko stypendysty w ramach projektu naukowego OPUS.

Tytuł projektu: "Kompozytowe materiały do elektrokatalitycznego rozkładu wody: w poszukiwaniu stabilnych układów złożonych z materiałów węglowych i związków metali przejściowych", nr UMO-2020/37/B/ST5/01876.

Konkurs na stanowisko stypendysty w ramach projektu naukowego OPUS.

Konkurs na stanowisko studenta-stypendysty (1 miejsce) w ramach projektu naukowego OPUS.

Tytuł projektu "Kompleksowa ocena analitycznego potencjału elektroforezy kapilarnej sprzężonej z mikroskalową termoforezą (CE-MST)", kierownik projektu dr Paweł Nowak, Zakład Chemii Analitycznej