Obrona pracy doktorskiej

mgr inż. Ewelina Bik
"Badania spektroskopowe wybranych mechanizmów cytotoksyczności w komórkach śródbłonka naczyniowego"

16 września 2022 - Seminarium Wydziałowe

Wykładowca: Prof. Dr. Piotr Piecuch (Department of Chemistry and Department of Physics & Astronomy, Michigan State University, United States)
Tytuł wykładu: Approaching Exact Quantum Chemistry by Stochastic Wave Function Sampling and Deterministic Coupled-Cluster Computations"
Termin: piątek 16.09.2022, godz. 10:00
Lokalizacja: Wydział Chemii UJ, sala A1-02

Konkurs na stanowisko stypendysta-student w ramach projektu naukowego OPUS 17.(dwa stypendia)

Tytuł projektu: "Obrazowanie celowane na komórki nowotworowe w stanie hipoksji”"

Konkurs na stanowisko stypendysta-doktorant w ramach projektu naukowego OPUS.

Tytuł projektu: "Wpływ nieorganicznego mikrośrodowiska komórkowego na deregulację NO-zależnych procesów sygnalizacji komórkowej w schorzeniach wieku podeszłego. Od mechanizmów reakcji w układach modelowych do wskazania nowych celów terapeutycznych"

20 września 2022 - wykład prof. S. Schindlera

Wykładowca: Prof. Siegfried Schindler