Ranking Uczelni i Kierunków - Perspektywy 2017

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" ogłosiła wyniki Rankingu Szkół Wyższych w 2017 roku. W rankingu Uniwersytet Jagielloński zajął ex aequo z Uniwersytetem Warszawskim

13.06.2017
Seminarium Zakładu Chemii Fizycznej i Elektrochemii

prof. Richard J. Spontak
"Biomimicry with Block Copolymers: Hierarchical Superstructures by Directed Self-Assembly."

Sonata Bis ST

Ogłoszenie wyników naboru na stanowisko doktorant stypendysta i student stypendysta w projekcie NCN nr 2016/22/E/ST5/00055 "Nanomagnesy kwantowe oparte na kompleksach metali o nietypowej geometrii i z użyciem nowych, nietypowych ligandów"

Stypendium naukowe - SYMFONIA 3

W ramach projektu "Zanieczyszczenia powietrza a choroby autoimmunologiczne: rola wielofazowej chemii nieorganicznej" jest przewidziane jedno stypendium doktoranckie.

Stypendium naukowe - OPUS

W ramach projektu "Polielektrolity blokowe regulujące krzepliwość krwi – synteza, badania fizykochemiczne i biologiczne" jest przewidziane jedno stypendium doktoranckie.