Obrona pracy doktorskiej

Mgr Weronika Strzempek
"Właściwości wybranych materiałów MOF jako nośników leków"

Mikro-elektrochemiczna metoda wykrywania substancji psychoaktywnych pochodnych benzodiazepin na zelektryzowanej granicy fazowej ciecz-ciecz

12 grudnia 2023 - Seminarium Wydziałowe

Wykładowca: Prof. Muralee Murugesu (Department of Chemistry and Biomolecular Sciences, University of Ottawa, Kanada)
Tytuł wykładu: “Lanthanide-based molecular magnetic and optical materials: From Single-molecule magnets to upconverting clusters "
Język wykładowy: angielski
Termin: wtorek 12.12.2023, godz. 14.30
Lokalizacja: Wydział Chemii UJ, sala A0-01

7 grudnia 2023 - Seminarium Wydziałowe

Wykładowca: dr hab. Katarzyna Jarzembska (Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii, Grupa Badawcza Dynamiki Strukturalnej)
Tytuł wykładu: “Tracing of transient species via combined crystallographic and spectroscopic techniques – new perspectives from the XFEL Centers of Excellence initiative "
Język wykładowy: angielski
Termin: czwartek 7.12.2023, godz. 10:00
Lokalizacja: Wydział Chemii UJ, sala A1-02

Konkursu na stanowisko studenta-stypendysty w projekcie Sonata BIS 11

Temat:"Entropowo-informacyjne źródła aromatyczności chemicznej: teoria i zastosowania"