Program Mobilności Studentów i Doktorantów MOST

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci, zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w Programie Mobilności Studentów i Doktorantów MOST, który rozpoczyna niebawem kolejną edycję, umożliwiającą wyjazd w roku akademickim 2018/2019. Program MOST, oferujący wymianę studentów i doktorantów polskich uczelni, funkcjonuje od 1999 r. i w swoich założeniach nawiązuje do europejskiego systemu kształcenia w ramach Programu ERASMUS.
12 kwietnia 2018 - Seminarium Wydziałowe

Obrona pracy doktorskiej

Mgr Grzegorza Łopatkiewicza
Stereokontrolowana synteza ldraparyny

Postępowanie habilitacyjne

Dr Katarzyna Ostrowska
Wpływ zahamowania E/Z-izomeryzacji enamin typu push-pull, pochodnych pirolopirazyn, na właściwości spektralne roztworów i agregatów w ciele stałym.

Postępowanie habilitacyjne

Dr Renata Wietecha-Posłuszny
Innowacyjne metody izolacji substancji psychoaktywnych z materiałów biologicznych dla potrzeb analityki toksykologiczno-sądowej