Obrona pracy doktorskiej

Mgr Kinga Orwat
"Badanie polimorfizmu chloranu(VII)heksadimetylosulfotlenku magnezu oraz inne eksperymenty opracowane pod kątem ich wykorzystania w nauczaniu chemii na różnych poziomach edukacyjnych"

Polskie Towarzystwo Chemiczne - wykład

Prof. dr Wiesław Roth
Transformacje strukturalne i zastosowania materiałów nanowarstwowych

Wizyta w oddziale firmy WESSLING Polska sp. z o. o.

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z pracodawcą.

Obrona pracy doktorskiej

Mgr Jakub Dybaś
"Badania strukturalne kompleksów wybranych hemoprotein i ich przemian w układach biologicznych metodami spektroskopii molekularnej"
Dr. Katarzyna Magiera-Mularz laureatką Nagrody Komitetu Biotechnologii PAN im. Prof. Wacława Szybalskiego

Z przyjemnością informujemy, że dr Katarzyna Magiera-Mularz z Wydziału Chemii UJ została wyróżniona Nagrodą Komitetu Biotechnologii PAN im. Prof. Wacława Szybalskiego za najlepszą oryginalną pracę młodego polskiego badacza w dziedzinie biotechnologii opublikowaną w roku 2017.