Program stypendialny w ramach projektu SciMat

Obrona pracy doktorskiej

mgr Klemens Noga
"Badanie oddziaływań elektronowych w związkach molibdenu o mieszanej walencyjności metodami chemii kwantowej"

Anthropocene

Mgr Michał Magott laureatem stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojciech Murdzek przyznał stypendia 200 młodym naukowcom, prowadzącym innowacyjne badania naukowe udokumentowane dorobkiem o wysokim prestiżu i międzynarodowym zasięgu. Wśród laureatów znalazł się pan mgr Michał Magott, doktorant w Zespole Nieorganicznych Materiałów Molekularnych Wydziału Chemii UJ.

Pracownicy Wydziału Chemii UJ laureatami Laudacji Studenckich 2020

W dniu 13 czerwca 2020 r. odbyła się VIII gala wręczenia Laudacji Studenckich. Tegoroczna uroczystość ze względu na wyjątkową sytuację została zorganizowana w formie transmisji internetowej. W ramach organizowanego przez studentów plebiscytu Laudacji Studenckich 2020 wyróżnionych zostało dwoje pracowników Wydziału Chemii UJ.