mgr Marta Gładysz
"Kompleksowa analiza dyskryminacyjna śladów czerwonych szminek dla potrzeb ekspertyzy kryminalistycznej"

Jerzy Motyka

Z głębokim smutkiem informujemy, że w dniu 1 września zmarł Pan Jerzy Motyka, długoletni pracownik naszego Wydziału. W naszej pamięci Pan Jurek pozostanie jako oddana pracy, życzliwa, zawsze chętna do pomocy osoba.

Kolegium Dziekańskie Wydziału Chemii UJ

mgr Aneta Pietraszek
"Bioaktywny układ haloizyt-fosfataza alkaliczna jako składnik rusztowań hydrożelowych do leczenia ubytków kostnych"

mgr Damian Muszak
"Synthesis and characterization of small-molecule inhibitors that target the programmed cell death ligand 1 protein"

Diamentowy Grant dla studenta Wydziału Chemii UJ

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozstrzygnęło 9. konkurs w ramach prestiżowego programu Diamentowy Grant. W tym roku aż 16 z 69 grantów otrzymały osoby studiujące na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wśród laureatów znalazł się Pan Oskar Klimas z Wydziału Chemii UJ, który otrzymał finansowanie projektu pn. „Badanie natury oddziaływania układów supramolekularnych z amyloidami”.