Konkurs na stanowisko post-doc w ramach grantu MAESTRO

Zatrudnienie w ramach projektu MAESTRO

Wieloparametrowe obrazowanie komórek przy pomocy spektroskopii oscylacyjnej, AFM i SNOM; analiza biochemicznych zmian w pojedynczych komórkach śródbłonka wywołanych stresem, patologią i terapia lekową, kierownik: Prof. dr hab. Małgorzata Barańska

Zespół Obrazowania Ramanowskiego ogłasza konkurs na stanowisko post-doc. Poszukujemy specjalisty w zakresie AFM, SNOM oraz obrazowania ramanowskiego. Oferujemy zatrudnienie w ramach grantu "MAESTRO" przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Zespół Obrazowania Ramanowskiego poszukuje doktoranta do prowadzenia badań komórek śródbłonka z wykorzystaniem metod AFM, SNOM oraz obrazowania ramanowskiego i FT-IR. Oferujemy zatrudnienie w ramach grantu "MAESTRO" przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Procedura rekrutacji członków zespołu do pracy w ramach projektu Maestro.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres: baranska@chemia.uj.edu.pl

Data opublikowania: 02.10.2014
Osoba publikująca: Mariusz Pilch