Konkurs na stanowisko stypendysty-studenta w projekcie NCN OPUS

Projekt zatytułowany ” Nowe polikationy o działaniu antymykotycznym synteza, charakterystyka chemiczna, toksyczność i spektrum przeciwgrzybicze."

Ogłoszenie w sprawie konkursu na stanowisko stypendysty w projekcie NCN OPUS

pt.:"Kompozytowe materiały do elektrokatalitycznego rozkładu wody: w poszukiwaniu stabilnych układów złożonych z materiałów węglowych i związków metali przejściowych, " nr UMO-2020/37/B/ST5/

Konkurs na stanowisko student-stypendysta w projekcie SONATA 16

pt.:"Układy rdzeniowo-powłokowe o strukturze nanogrzechotek otrzymywane z użyciem templatów polimerowych do termokatalitycznej i fototermokatalitycznej eliminacji lotnych związków organicznych "

21 czerwca 2022 - Seminarium Wydziałowe

Wykładowca: Prof. dr hab. Przemysław Data (Katedra Chemii Fizycznej i Technologii Polimerów, Politechnika Śląska, Gliwice)
Tytuł wykładu: Chemistry in the World of Physics. How to Unify the Knowledge and Get Efficient OLEDs.
Język wykładowy: j. angielski
Termin: wtorek 21.06.2022, godz. 10:00
Lokalizacja: Wydział Chemii UJ, sala A1-01

9 czerwca 2022 - Seminarium Wydziałowe