Obrona pracy doktorskiej

Mgr Eweliny Wlaźlak
"Badanie wpływu oddziaływań międzycząsteczkowych na właściwości wybranych jodków i trójjodków"

Obrona pracy doktorskiej

Mgr Mateusza Trochowskiego
"Różnorodność mechanizmów fotosensybilizacji funkcjonalizowanych powierzchniowo półprzewodników tlenkowych"

Rekrutacja

Na stronie Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych zamieszczone i opublikowane zostały informacje dotyczące rekrutacji w roku akademickim 2019/2020 – uchwała oraz szczegółowe warunki i tryb naboru, jak również lista wymaganych dokumentów. Dane te będą sukcesywnie zamieszczane na stronie ERK (w ciągu dwóch kolejnych dni)

6 czerwca 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego prof. dr Radim Beránek Institute of Electrochemistry, Ulm University , Germany
wygłosi wykład zatytułowany:
"Design of photo(electro)catalysts for enhanced activity, stability, and selectivity"

12.06.2019
Polskie Towarzystwo Chemiczne - wykład

Dr hab. Dawid Pinkowicz, prof. UJ
Co można zbudować z kompleksów metali przejściowych? Fotomagnesy, gąbki magnetyczne i magnesy organometaliczne