Tematyka/tematy prac doktorskich, zaproponowane przez pracowników Wydziału Chemii UJ na rok akademicki 2020/2021

Tematy

Obrona pracy doktorskiej

Mgr Mateusz Trochowski
"Różnorodność mechanizmów fotosensybilizacji funkcjonalizowanych powierzchniowo półprzewodników tlenkowych"

Rekrutacja

Na stronie Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych zamieszczone i opublikowane zostały informacje dotyczące rekrutacji w roku akademickim 2019/2020 – uchwała oraz szczegółowe warunki i tryb naboru, jak również lista wymaganych dokumentów. Dane te będą sukcesywnie zamieszczane na stronie ERK (w ciągu dwóch kolejnych dni)

6 czerwca 2019 - Seminarium Wydziałowe

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Wydziałowe,
w trakcie, którego prof. dr Radim Beránek Institute of Electrochemistry, Ulm University , Germany
wygłosi wykład zatytułowany:
"Design of photo(electro)catalysts for enhanced activity, stability, and selectivity"

12.06.2019
Polskie Towarzystwo Chemiczne - wykład

Dr hab. Dawid Pinkowicz, prof. UJ
Co można zbudować z kompleksów metali przejściowych? Fotomagnesy, gąbki magnetyczne i magnesy organometaliczne

Obrona pracy doktorskiej

Mgr Aleksandra Korzeniowska
"Nanostrukturalne materiały porowate jako katalizatory oraz nośniki leków w medycynie i ochronie środowiska"