15.01.2020
Polskie Towarzystwo Chemiczne - wykład

dr Tomasz P. Wróbel, Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris UJ
Badanie wpływu czynników eksperymentalnych oraz przetwarzania danych na zawartość informacji o składzie chemicznym w spektroskopowym obrazowaniu IR

mgr Marzena Mach
"Badanie oddziaływań wybranych kationowych pochodnych fosfatydylocholiny z lipidowymi składnikami bakteryjnych i zwierzęcych błon komórkowych"

mgr Joanna Odrobińska
"Kapsuły polimerowe z ciekłym olejowym rdzeniem jako potencjalne mikro-nanoreaktory chemiczne"

mgr inż. Andrzej Baliś
"Hybrydowe materiały polimerowonieorganiczne na bazie mezoporowatych cząstek krzemionkowych ze stałym rdzeniem - wielofunkcyjne nośniki i mikroreaktory"

Konkurs o stypendium naukowe dla doktoranta w projekcie badawczym

nr 2017/27/B/ST4/01155
Wielowartościowe tlenki metali przejściowych jako katalizatory redoksowe - od badań podstawowych do projektowanych właściwości i reaktywności katalitycznej