Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

Web Content Display Web Content Display

„Chemia niejedno ma imię” – wykłady dla uczniów i nauczycieli

Zapraszamy na kolejny wykład popularnonaukowy w ramach cyklu „Chemia niejedno ma imię”. Tym razem z wykładem pt. „Od zrównoważonej wody do zrównoważonej mody. O chemii zrównoważonego rozwoju.” wystąpi doktor habilitowana Katarzyna Hąc-Wydro, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wykład odbędzie się na żywo w formie zdalnej na profilu Facebook Wydziału Chemii UJ we wtorek 15 grudnia 2020 roku o godzinie 13:30. Aby wysłuchać wykładu wystarczy polubić profil Wydziału Chemii UJ na Facebook’u i odwiedzić go w wyznaczonym terminie – nie ma konieczności rejestracji na wykład. Zachęcamy do udziału w wykładzie na żywo oraz zadawania pytań w formie komentarzy lub wiadomości prywatnych. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w wykładzie na żywo będą mogły oglądnąć go w innym, dowolnym terminie – wykład pozostanie zapisany na profilu Facebook Wydziału Chemii UJ.

Wszelkie informacje oraz linki do wykładów, które już się odbyły można znaleźć na stronie: https://dlaszkol.chemia.uj.edu.pl/chemia-niejedno-ma-imie

Link do profilu Facebook Wydziału Chemii UJ: https://www.facebook.com/WydzialChemiiUJ

autor: Michał Płotek