Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

Web Content Display Web Content Display

4 marca 2021 - Seminarium Wydziałowe

Wydział Chemii oraz Szkoły Doktorskie Uniwersytetu Jagiellońskiego mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowe seminarium, podczas którego wykład pt. „Chemistry in art, art in chemistry, and the spiritual ground they share” wygłosi laureat Nagrody Nobla Profesor Roald Hoffmann (Department of Chemistry and Chemical Biology, Cornell University).

Profesor Roald Hoffmann to wybitny specjalista w zakresie chemii teoretycznej. Jest autorem lub współautorem ok. 700 artykułów opublikowanych w wiodących czasopismach chemicznych, a jego prace cytowane były ponad 65 tys. razy. Obecnie pracuje na Cornell University w USA.

Profesor Hoffmann jest nie tylko chemikiem ale również poetą, autorem esejów i produkcji telewizyjnych, a także twórcą kabaretu Roald. Wydał szereg tomików poezji. Jest autorem sztuk teatralnych tłumaczonych na wiele języków i wystawianych w wielu teatrach.

Seminarium odbędzie się w dniu 4 marca 2021 r. o godzinie 16:00. Wykład będzie można obejrzeć na żywo w portalu YouTube. Link do relacji zostanie przesłany Pracownikom, Studentom oraz Doktorantom za pośrednictwem poczty uniwersyteckiej na kilka dni przed wykładem.

Seminarium z serii STER Nobel Prize Seminars współorganizowane jest w ramach projektu Doctorate for the Future with the Jagiellonian University Doctoral Schools. Program STER PPI/STE/2020/1/00029.

W trakcie wykładu można zadawać pytania, wysyłając list na adres: seminarium@chemia.uj.edu.pl
Download files
pdf
Abstract
pdf
Biography

Web Content Display Web Content Display

Uwaga licencjaci i magistranci !

UWAGA MAGISTRANCI

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy przesłać na adres:

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty również należy przesłać.

Informację o zaliczeniu Seminarium magisterskiego i Pracowni magisterskiej przesyła Promotor.

Przed egzaminem magisterskim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.plAKCEPTOWANE.

UWAGA LICENCJACI KIERUNKU CHEMIA

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy przesłać na adres:

monika.jurek@uj.edu.pl

Skany poniższych dokumentów (z odręcznym podpisem):

Po przeslaniu tych dokumentów zastanie naliczona opłata 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku angielskim – nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty  również należy przesłać. 

  • Osoby, które robią awansem III rok muszą złożyć podanie do Prodziekana ds. dydaktyki z prośbą o dopuszczenie do egzaminu licencjackiego

Przed egzaminem licencjackim należy również:

WAŻNE!!! TYLKO DOKUMENTY WYSŁANE Z MAILA W DOMENIE @student.uj.edu.pl AKCEPTOWANE.