Doktoranci

Uwaga ! Doktoranci I roku studiów

Tematyka/tematy prac doktorskich, zaproponowane przez pracowników Wydziału Chemii UJ na rok akademicki 2022/2023

Subjects of doctoral dissertations for the academic year 2022/2023

Tematy (lista - 23/05/2022)

4 marca 2021 - Seminarium Wydziałowe

Wydział Chemii oraz Szkoły Doktorskie Uniwersytetu Jagiellońskiego mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowe seminarium, podczas którego wykład pt. „Chemistry in art, art in chemistry, and the spiritual ground they share” wygłosi laureat Nagrody Nobla Profesor Roald Hoffmann (Department of Chemistry and Chemical Biology, Cornell University).

Obrona pracy doktorskiej

mgr Karolina Chrabąszcz
"Opracowanie spektralnej histopatologii FTIR do detekcji i charakterystyki przerzutowości nowotworowej"

Akcja „Nie! dla plastiku”